یکی از پیش نیازهای بسیاری از کشور های مهاجر پذیر داشتن مدرک زبان انگلیسی است. مهارت های گفتاری و شنیداری از اهمیت بیشتری برای مهاجرت برخوردار هستند. و شما اگر می خواهید به خارج از کشور سفر کنید نیاز است به مکالمه انگلیسی مسلط شوید.

شما می توانید با همین فایل های صوتی و تصویری که در سایت گذاشته شده آموزش زبان انگلیسی را یاد بگیرید و به آن مسلط شوید. این آموزش مکالمه زبان انگلیسی از سطح پیشرفته برخوردار است و اگر سطح پیشرفته نیستید بهتر است از مطالبی که در سطح متوسط یا مقدماتی هست استفاده کنید.

در این مطالب هم می تاونید مهارت های خودتان را در سطح پیشرفته افزایش دهید.

رستوران های فرانسوی و جنگ با تغییرات آب و هوایی
در حال بارگذاری ویدئو آموزشی...

فارسی:

غذاهای فرانسوی ، اما نه آنطور که می شناسید. در این جزیره با منظره ای بسیار زیبا در حاشیه شمالی پاریس ، یک انقلاب غذایی در حال انجام است.
تیم در اینجا مشغول تبدیل ضایعات غذا از رستوران ها و هتل های اطراف به این مواد هستند: کود.
این یکی از شش سایت کود سازی شهری در سراسر فرانسه است که توسط یک شرکت اجتماعی به نام Les Alchimistes اداره می شود.
Cyrielle Callot ، Les Alchimistes
یکی از بزرگترین مشکلی که ما متوجه شدیم این بود که ۳۰٪ از زباله های تولید شده در داخل شهر … در پاریس در واقع از زباله های آلی ساخته شده بودند. این مربوط به محل دفن زباله می شود ، که بی معنی است. ما تصمیم گرفتیم که بتوانیم از این ماده آلی که بسیار با ارزش است استفاده کنیم و آن را به یک محلول تبدیل کنیم تا آن را به کود تبدیل کنیم.کود که سپس به صورت عمده به کشاورزان فروخته می شود. این برای محیط زیست مفید است ، زیرا وقتی زباله های مواد غذایی به محل دفن زباله ختم می شوند ، متان را آزاد می کنند ، یک گاز گلخانه ای قدرتمند که کره زمین را گرم می کند.

انگلیسی:

French cuisine, but not as you know it.
On this idyllic-looking island on the northern outskirts of Paris, a food revolution is underway.

The team here are busy turning waste food from nearby restaurants and hotels into this stuff: compost. This is one of six urban composting sites across France, run by a social enterprise called Les Alchimistes.

Cyrielle Callot, Les Alchimistes
One of the biggest problems we noticed was that 30% of the waste produced within city… within Paris was actually made of organic waste. This goes to landfill, which makes no sense. We decided we could take this organic matter, which is very precious, and turn it into a solution, to turn it into compost.

Compost that is then sold in bulk to farmers. This is good for the environment, because when food waste ends up in landfill, it releases methane, a powerful greenhouse gas that warms up the planet.

هشدار سلامت مواد غذایی
در حال بارگذاری ویدئو آموزشی...

فارسی:

این ماده غذایی فوق فرآوری شده است.
آنها غذاهایی هستند که بیشترین فرآوری صنعتی را داشته اند – و اغلب دارای لیست طولانی از مواد تشکیل دهنده در بسته بندی هستند. این شامل اقلام محبوب مانند نوشیدنی های گازدار ، ناگت مرغ و غلات صبحانه است.
این دو مطالعه مرتبا رژیمهای غذایی بیش از یک صد هزار نفر را ارزیابی کرده
و اتفاقاتی را که برای سلامتی آنها افتاده است ثبت کردند. آنها به افرادی که بیشترین غذاهای فرآوری شده را خورده اند نشان دادند که بدترین سلامت قلب را دارند و زودتر می میرند.
مطالعات اثبات قطعی برای تاثیر آسیب نیست و متخصصان احتیاط کرده اند. کار بیشتری لازم است تا توضیح داده شود که درباره پردازش فوق العاده که تأثیر مخربی بر بدن ما می گذارد چیست.

انگلیسی:

This is ultra-processed food.

They’re the foods that have been through the most industrial processing – and often have a long list of ingredients on the packet.
It includes popular items like fizzy drinks, chicken nuggets and breakfast cereals.

The two studies regularly assessed the diets of more than one hundred thousand people and recorded what happened to their health. They showed people who ate the most ultra-processed foods tended to have the worst heart health and die earlier.

The studies are not definitive proof of harm and experts have expressed caution. More work is still needed to explain what it is about ultra-processing that might have a detrimental effect on our bodies.

مرد یخی

این محتوا تنها برای کاربران دارای اشتراک ویژه است. با تهیه اشتراک ویژه به همه محتواهای آموزشی سایت دسترسی خواهید داشت.

تهیه اشتراک ویژه

Rainbow recycling

این محتوا تنها برای کاربران دارای اشتراک ویژه است. با تهیه اشتراک ویژه به همه محتواهای آموزشی سایت دسترسی خواهید داشت.

تهیه اشتراک ویژه

Future Simple Tense Part 2

این محتوا تنها برای کاربران دارای اشتراک ویژه است. با تهیه اشتراک ویژه به همه محتواهای آموزشی سایت دسترسی خواهید داشت.

تهیه اشتراک ویژه